Tapanilan Erä ry
myClub
Tapanilan Erä ry
Etusivu
Ilmoittautumiset
Tapahtumat
Tiedotteet
Kauppa
Valitse seura
Jäsenkortti
Lista
Kalenteri
Suodatus
Nimi
Kaikki
Anytime eläkeikäiset kevät 2024
Anytimekortti kevät 2024
Body / Anne Aalto
Body / Kirsi Johansson
Body / Mari Reponen
Body / Marjut Alanko
Body / Tiina Tikkanen
Body / Vaihtuva ohjaaja
Combat / Sanna Vainio
Dancemix / Kristoffer Ignatius
Dancemix / Leonid Monet
Dancemix / Marjut Alanko
Hengitys, hermosto, mieli ja energia -joogalyhytkurssi
Intervallibody / Jacqueline Villa Millan
Kahvakuula / Anne Aalto
Kahvakuula / Leonid Monet
Ke klo 10.00-10.55 Dance + core / Kirsi Johansson
Ke klo 10.00-10.55 Ryhtiä rankaan / Henna Ustinov
Ke klo 10.00-10.55 Äijäjumppa / Rasmus Kautto
Ke klo 11.00-11.55 Kehonhuolto / Kirsi Johansson
Ke klo 12.00-12.55 Kiertoharjoittelu kevennetty / Henna Ustinov
Ke klo 14.30-15.25 Kuntonyrkkeily / Oleg Kornevits
Ke klo 16.30-17.15 Perheliikunta 1-3 v. / Rasmus Kautto
Ke klo 17.00-17.55 Kiertoharjoittelu / Marjut Alanko
Ke klo 17.15-18.00 Temppis 4-5 v. / Rasmus Kautto
Ke klo 18.00-18.45 Temppis 5-6 v. / Rasmus Kautto
Ke klo 18.00-18.55 Äijätreeni / Marjut Alanko
Ke klo 19.00-19.55 Yin-jooga / Stella Vanamo
Ke klo 9.00-9.55 Kiertoharjoittelu / Henna Ustinov
Kehonhuolto / Mari Reponen
Kehonhuolto / Marjut Alanko
Kehonhuolto / Sanna Vainio
Kiinteytys / Katri Laakso
Kiinteytys / Kirsi Johansson
Kiinteytys / Marjut Alanko
Kiinteytys / Sanna Vainio
Kiinteytys / Vaihtuva ohjaaja
Kiinteytys kevennetty / Kristiina Liikanen
Kilpanyrkkeily / kevät 2024
Kuntonyrkkeily alkeis- / jatkoryhmä, kevät 2024, sunnuntai klo 17.00 / 20 vkoa
Kuntonyrkkeily alkeisryhmä, kevät 2024, keskiviikko klo 19.45 / 20 vkoa
Kuntonyrkkeily alkeisryhmä, kevät 2024, maanantai klo 19.45 / 16 vkoa
Kuntonyrkkeily jatkoryhmä, kevät 2024, keskiviikko klo 18.30 / 20 vkoa
Kuntonyrkkeily jatkoryhmä, kevät 2024, maanantai klo 18.30 / 20 vkoa
Kuntonyrkkeily jatkoryhmä, kevät 2024, perjantai klo 18.30 / 20 vkoa
Kuntonyrkkeily jatkoryhmä, kevät 2024, tiistai klo 18.45 / 20 vkoa
Kuntonyrkkeily jatkoryhmä, kevät 2024, torstai klo 18.45 / 20 vkoa
La klo 10.45-11.30 Temppis 5-6 v. / Emilia Keijama
La klo 11.30-12.15 Mixdance 6-8 v. / Amelia Vassileva
La klo 11.45-12.45 Pilates alkeisjatko / Airi Juvonen
La klo 12.15-13.00 Nykytanssi 7-12 v. / Amelia Vassileva
La klo 9.30-10.20 Sisäpyöräily perus / Anne Aalto
La klo 9.30-10.20 Sisäpyöräily perus / Vaihtuva ohjaaja
Latin sweat & fun / Jacqueline Villa Millan
Liikunnallinen kesäkerho 3. - 7.6.2024
Ma klo 10.00-10.55 Teemajumppa / Rasmus, Marjut, Kristiina
Ma klo 11.00-11.55 Kehonhuolto / Henna Ustinov
Ma klo 11.00-11.55 Kiertoharjoittelu / Rasmus Kautto
Ma klo 11.00-11.55 Kuntojumppa / Eija Lehtinen
Ma klo 12.00-12.55 Baletti / Henna Ustinov
Ma klo 12.00-12.55 Pilates / Airi Juvonen
Ma klo 16.45-17.30 Perheliikunta 1-2 v. / Sanna Vainio
Ma klo 17.10-17.55 Mixdance 7-12 v. / Amelia Vassileva
Ma klo 17.30-18.15 Perheliikunta 3-4 v. / Sanna Vainio
Ma klo 19.00-20.00 Pilates jatko / Sanna Palas-Lassila (EI tuntia 1.4.)
Ma klo 19.05-19.55 Sisäpyöräily / Mari Ratilainen
Ma klo 20.00-21.00 Pilates alkeet / Sanna Palas-Lassila (EI tuntia 1.4.)
Ma klo 20.05-21.00 Äijäjooga / Mari Ratilainen (EI tuntia 1.4.)
Ma klo 9.00-9.55 Kiertoharjoittelu / Henna Ustinov
Nyrkkeilyakatemia kevät 2024
Nyrkkeilykoulu / kevät 2024
Pe klo 10.00-10.55 Kiinteytys / Kirsi Johansson
Pe klo 10.00-10.55 Kuntosalitreeni (haastava) / Rasmus Kautto
Pe klo 10.15-11.00 Taaperojumppa 1-2 v. / Henna Ustinov
Pe klo 12.00-12.55 Jooga / Sirpa Kuosmanen
Pe klo 9.00-9.55 Kiertoharjoittelu / Rasmus Kautto
Powerstep / Mari Ratilainen
Pump / Mari Ratilainen
Ryhtiä rankaan + core / Henna Ustinov
Ryhtiä rankaan / Tiina Tikkanen
Salsa / Leonid Monet
Sporttileiri (1) 3.-7.6.2024
Sporttileiri (2) 3.-7.6.2024
Sporttileiri (3) 10.-14.6.2024
Sporttileiri (4) 10.-14.6.2024
Sporttileiri (5) 17.-20.6.2024
Sporttileiri (6) 24.-28.6.2024
Sporttileiri (7) 29.7. - 2.8.
Su klo 10.15-11.00 Perheliikunta 3-4 v. / Julia Luotamo
Su klo 11.00-11.50 Sisäpyöräily perus / Katri Laakso
Su klo 11.00-11.50 Sisäpyöräily perus / Vaihtuva ohjaaja
Su klo 17.00-17.45 Satubaletti 4-6 v. / Marja Levänen - Liinu Virkamäki
Su klo 17.45-18.30 Satubaletti 6-7 v. / Marja Levänen - Liinu Virkamäki
Su klo 18.00-19.00 Rentouttava jooga / Sirpa Kuosmanen (EI tuntia 31.3.)
Su klo 9.30-10.15 Perheliikunta 2-3 v. / Julia Luotamo
Tanssi- ja liikuntaleiri (1) 3.-7.6.2024
Tanssi- ja liikuntaleiri (2) 10.-14.6.2024
Ti klo 10.00-10.55 Lihaskuntotunti / Kirsi Johansson
Ti klo 11.00-11.55 Kehonhuolto / Kirsi Johansson
Ti klo 11.00-11.55 Sisäpyöräily + core / Rasmus Kautto
Ti klo 12.00-12.55 Kiertoharjoittelu / Marjut Alanko
Ti klo 17.00-17.55 Barre / Liinu & Anu Tuomioja
Ti klo 17.00-17.55 Kiertoharjoittelu / Mari Ratilainen
Ti klo 17.15-18.00 Perheliikunta 2-3 v. / Henna Ustinov
Ti klo 18.00-18.45 Perheliikunta 3-4 v. / Henna Ustinov
Ti klo 18.00-19.00 Afro alkeet / Outi Kallinen
Ti klo 18.10-19.00 Sisäpyöräily perus / Mari Ratilainen
Ti klo 19.00-20.15 Afro jatko / Outi Kallinen
Ti klo 19.05-20.00 Yogaflow / Mari Ratilainen
Ti klo 9.00-9.55 Kiertoharjoittelu / Rasmus Kautto
To klo 10.00-10.55 Kiertoharjoittelu kevennetty / Kristiina Liikanen
To klo 10.00-10.55 Toiminnallinen voimaharjoittelu / Mari Ratilainen
To klo 10.00-10.55 Äiti-vauva jooga / Johanna Penttinen
To klo 11.00-11.55 Bailatino / Kirsi Mattsson
To klo 11.00-11.55 Kiertoharjoittelu / Kristiina Liikanen
To klo 11.10-12.00 Sisäpyöräily / Mari Ratilainen
To klo 12.00-12.55 Asahi / Airi Juvonen
To klo 16.30-17.15 Showdance 7-10 v. / Katherine Lahti-Nuuttila
To klo 17.15-18.00 Showdance 11-15 v. / Katherine Lahti-Nuuttila
To klo 17.15-18.00 Temppis 4-5 v. / Henna Ustinov
To klo 18.05-18.50 Lasten tanssi 4-6 v. / Henna Ustinov
To klo 19.00-20.00 Tai ji / Sami Mänty-Aho
To klo 9.00-9.55 Jooga / Mari Ratilainen
Yleisurheilukoulu synt. 2011–2013 / syksy 2023 ja kevät 2024 ti, ke & pe (1-2 krt/vko)
Yleisurheilukoulu synt. 2011–2013 / syksy 2023 ja kevät 2024 ti, ke & pe (3krt/vko)
Yleisurheilukoulu synt. 2014-2016 / syksy 2023 ja kevät 2024 ti Liikuntamylly & pe Pukinmäki
Yleisurheilukoulu synt. 2014-2016 / syksy 2023 ja kevät 2024 ti Pukinmäki & pe Pukinmäki
Yleisurheilukoulu synt. 2017-2018 / syksy 2023 ja kevät 2024 / Pukinmäki ti klo 17.00-17.50
Yleisurheilun treeniryhmä synt. 2008-2011 / syksy 2023 ja kevät 2024 ti, ke & pe (1-2 krt/vko)
Yleisurheilun treeniryhmä synt. 2008-2011 / syksy 2023 ja kevät 2024 ti, ke & pe (3 krt/vko)
Yleisurheilun valmennusryhmä synt. 2008-2011 / syksy 2023 ja kevät 2024 (3-5 krt/vko)
Äijätunti / Vaihtuva ohjaaja
Ryhmä
Kaikki
Anytime eläkeikäiset
Anytimekortti
Jumpat, kiertoharjoittelu ja sisäpyöräily
Kehonhuolto
Kesäkerho
Lasten leirit
Lasten tanssi
Mixdance
Nykytanssi
Nyrkkeily
Perheliikunta
Ryhmäliikuntatunnit
Satubaletti
Showdance
Sisäpyöräily- ja kiertoharjoittelutunnit
Taaperojumppa
Tanssilliset tunnit
Temppis
Yleisurheilu
Äiti-vauva -jooga
Tapahtumapaikka
Kaikki
Liikuntamylly
Pukinmäenkaaren peruskoulu (entinen Soinisen koulu)
Staffansby lågstadieskola
Tapanilan Urheilukeskus
Tapanilan Urheilukeskus / Erätalo
Tapanilan Urheilukeskus / Nyrkkeilysali
Tapanilan Urheilukeskus/LS 1
Tapanilan Urheilukeskus/LS 1+2
Tapanilan Urheilukeskus/LS 2
Tapanilan Urheilukeskus/LS 2+3
Tapanilan Urheilukeskus/LS 3
Tapanilan Urheilukeskus/LS 4
Tapanilan Urheilukeskus/Mosatila
Tapanilan Urheilukeskus/sisäpyöräilytila
Kuukausi
Kaikki
tammikuu 2024
maaliskuu 2024
huhtikuu 2024
kesäkuu 2024
heinäkuu 2024
Tapahtumatyyppi
Kaikki
Harjoitus
Kausimaksu
Kertamaksu
Kertamaksu sisäpyöräily+kiertoh.
Leiri
Lippu/kortti
Tapahtuma
Suodata
Tyhjennä suodatus
Ei tapahtumia
Näytä kaikki
Siirry verkkokauppaan
10 x Jumppakortti
85,00 €
5 x kortti jooga
75,00 €
Anytime kevätkausi 2024
180,00 €